fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Miriam Shaded zablokowana na Facebooku

Miriam Shaded
Facebook
Prezes Fundacji Estera Miriam Shaded opublikowała na Facebooku dane mężczyzny, który zamieścił wulgarny wpis pod jej adresem. Facebook na 30 dni zablokował jej konto.

Pod adresem Miriam Shaded padły groźby o charakterze seksualnym. "Wkrótce zrobię z ciebie większą dz...ę niż teraz jesteś i każdy będzie mógł ci r...ć i l...a za darmo" czy "K...wo jedna jak Cię tylko dorwę to będzie twoja d...a biedna" - napisał Osama J.

Shaded opublikowała dane mężczyzny i dodała komentarz:  "Aha... Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?". W reakcji na ten komentarz, administracja Facebooka usunęła wpis i zablokowała konto Shaded na 30 dni. Argumentacją tej decyzji było "naruszenie standardów społeczności".

- To skandal! Moje konto na Facebooku zostało zablokowane na 30 dni z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów, a komentarz, w którym nie było nic niestosownego, usunięty. Jako powód podano "naruszenie standardów społeczności". Przez te działania nie mam żadnego kontaktu z osobami, które piszą do mnie z zagranicy - mówi w rozmowie z WP.pl Shaded.

- Jestem w trakcie pisania wniosku, który w najbliższym czasie złożę do prokuratury. Takie rzeczy są karalne i powinny być ścigane. Z treści tych wiadomości wynika, że ten pan może być członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która uprowadza kobiety. Wpisy sugerują, że mógł coś takiego już zrobić - dodaje.

Źródło: rp.pl/wp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA