fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Rzecznik rządu: Nasze intencje są jasne

tv.rp.pl
- Nasze intencje są jasne, czyste. W naszej kadencji ponad 30 miliardów złotych więcej trafiło do systemu służby zdrowia - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller

Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki zapowiedzieli realizację "Piątki Kaczyńskiego" na pierwsze 100 dni nowego rządu w przypadku, gdy PiS wygra wybory parlamentarne.

Kaczyński przedstawiając obietnice PiS podkreślił, że odnoszą się one do tego co PiS "wniósł do polskiego życia publicznego", czyli do "wiarygodności".

- Chcemy aby w ciągu pierwszych stu dni jasno określić i przyjąć, w przypadku niektórych programów, konkretne rozwiązania prawne. Staramy się być partią wiarygodną i realizować obietnice wyborcze - powiedział w rozmowie z radiową Jedynką rzecznik rządu. 

- Pak dla zdrowia to ponadpartyjne porozumienie. 11 punktów, które mówią, jakie cele stawiamy sobie na najbliższe lata. Myślę, że to uspokoi negatywne emocje wokół służby zdrowia - wyjaśnił Piotr Müller.

- Nasze intencje są jasne, czyste. W naszej kadencji ponad 30 miliardów złotych więcej trafiło do systemu służby zdrowia. Są też sukcesy, jeśli chodzi w ramach skracania kolejek w niektórych obszarach - dodał.

Źródło: Jedynka
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA