fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Rekonstrukcja rządu PiS? Dworczyk prostuje swoją wypowiedź

Beata Szydło
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk powiedział wczoraj rano, że będą musiały nastąpić zmiany w rządzie, ponieważ Beata Szydło i Beata Kempa myślą o starcie w wyborach do europarlamentu. Wieczorem sprostował swoją wypowiedź.

Michał Dworczyk w TVN24 był pytany o zmiany w rządzie w związku z możliwością startu ministrów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 

Nieoficjalnie wiadomo, że wyjazd do Brukseli rozważają Beata Szydło i Beata Kempa. - Wielokrotnie mówiłam i podtrzymam to i teraz, że taka propozycja się pojawiła i jest to propozycja, którą bardzo poważnie biorę pod uwagę - deklarowała w ubiegłym tygodniu Szydło.

Czytaj także: Ojciec Rydzyk szachuje PiS przed wyborami do europarlamentu

- O zmianach w rządzie na pewno będzie informował premier, gdyby do nich miało dojść. One muszą nastąpić. Bo rzeczywiście te osoby, które pan wymienił oraz inne myślą o Parlamencie Europejskim - powiedział Dworczyk. Szef KPRM dodał, że decyzja w tej sprawie nie zapadła i należy do kierownictwa PiS.

Wieczorem Dworczyk sprostował swoją wypowiedź. "W związku z moja nieprecyzyjna wypowiedzią w jednym z programów telewizyjnych chciałbym wyraźnie podkreślić że żadne zmiany w rządzie nie są planowane a decyzje ws. list do europarlamentu jeszcze nie zapadły" - napisał na Twitterze.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA