fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Ranking Firm Doradztwa Podatkowego 2017

Fotolia.com
Redakcja „Rzeczpospolitej" już po raz jedenasty przygotowuje ranking firm doradztwa podatkowego. Ranking jak zawsze składać się będzie z kilku części.

Według liczby doradców podatkowych oraz według przychodów uzyskanych z doradztwa podatkowego. Tym zestawieniom towarzyszyć będzie lista rekomendacji środowiska doradców podatkowych, wskazujących najlepsze firmy i specjalistów w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego.

Postaramy się również wyróżnić firmy i kancelarie, które w 2016 roku odniosły prestiżowe sukcesy w trzech kategoriach: transakcji, spraw wygranych przed sądem oraz innowacyjnych rozwiązań.

W kolejnej części rankingu, wybierzemy firmę, która najbardziej angażuje się w działalność pro bono, nieodpłatnie świadcząc pomoc prawną.

Zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu. Firmy liczące minimum dwóch doradców podatkowych ogółem, które chciałyby uczestniczyć w rankingu, a nie otrzymały redakcyjnej ankiety, prosimy o informację. Natychmiast wyślemy ankietę. W sprawie ankiet prosimy kontaktować się z redakcją poprzez pocztę elektroniczną (adres e-mail: ranking@rzeczpospolita.pl).

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA