fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prezydent USA

Niezapowiedziane badania lekarskie Donalda Trumpa

AFP
Biały Dom poinformował, że prezydent Donald Trump bez zapowiedzi pojawił się w centrum medycznym, aby odbyć szybkie badania.

Amerykański prezydent spędził ponad dwie godziny w centrum medycznym w mieście Bethesda w stanie Meryland.

Donald Trump przeszedł swoje coroczne badania. Wczorajsza wizyta nie była zapowiadana publicznie, w przeciwieństwie do badań, które przechodził w poprzednich latach.

Rzeczniczka Białego Domu Stephanie Grisham poinformowała, że 2020 rok będzie bardzo pracowity dla prezydenta, dlatego postanowił wykorzystać wolny weekend, aby przeprowadzić rutynowe badania.

Grisham dodała, że stan zdrowia prezydenta jest bardzo dobry, o czym mają świadczyć jego energiczne wystąpienia na spotkaniach z Amerykanami.

Rzeczniczka nie wyjaśniła, czemu wizyta nie została wcześniej zapowiedziana. Nie poinformowała również jakie badania przeszedł prezydent. Wyniki nie zostaną opublikowane przez Biały Dom póki prezydent nie przejdzie wszystkich badań.

Trump jest najstarszym prezydentem, który objął urząd. Nie pije alkoholu i nie pali, ale lubi fast foody, steki i lody. Gra w golfa jest jego głównym źródłem ruchu.

Źródło: ABC News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA