Prezydent USA

Donald Trump o Robercie De Niro: Bardzo niskie IQ, za często bili go po głowie

AFP
"Robert De Niro, osoba i bardzo niskim ilorazie inteligencji, otrzymał zbyt wiele uderzeń w głowę przez prawdziwych bokserów w filmach" - napisał o słynnym aktorze Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych. Zareagował w ten sposób na uwagi De Niro wygłaszane w czasie gali Tony Awards 2018.

Robert De Niro ma krytyczny stosunek do Trumpa już od dawna. Negatywnie o obecnym prezydencie USA wypowiadał się jeszcze w czasie kampanii wyborczej. Teraz wykorzystał okazję w czasie gali Tony Awards 2018.

De Niro, zapowiadając pojawienie się na scenie Bruce'a Springsteena, postanowił zacząć swoje wystąpienie od wyrażenia stosunku do Trumpa. - Zamierzam powiedzieć jedną rzecz. P...ć Trumpa - powiedział De Niro zaraz po pojawieniu się na scenie w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Kiedy zebrani na sali aktorzy, reżyserzy i producenci wstali z miejsc i zaczęli bić mu brawo, De Niro powiedział: - To już nie "precz z Trumpem". To "p...ć Trumpa".

Biały Dom oficjalnie nie skomentował sprawy, odniósł się za to do niej sam prezydent Trump. "Robert De Niro, osoba o bardzo niskim ilorazie inteligencji, otrzymał zbyt wiele ciosów w głowę, zadanych przez prawdziwych bokserów na planie filmowym. Oglądałem go ostatniej nocy i naprawdę wierzę, że może być po wstrząśnieniu mózgu" - napisał na Twitterze prezydent.

"Myślę, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że gospodarka jest w lepszym stanie niż kiedykolwiek, z poziomem zatrudnienia na niespotykanym poziomie, a wiele firm wraca do naszego kraju. Obudź się, oszołomie!" - dodał Trump.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL