fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prezydent USA

Trzy antymuzułmańskie filmy na Twitterze Trumpa

Twitter
Jayda Fransen, liderka skrajnie prawicowego ruchu Britain First opublikowała na Twitterze antymuzułmańskie filmy. Prezydent Donald Trump zamieścił te wpisy na swoim profilu.

Britain First to antyislamska organizacja, której liderką jest Jayda Fransen. Brytyjka w tym roku odwiedziła Polskę i chwaliła nasz kraj. - Mamy wielki problem z islamem w Wielkiej Brytanii, mamy zamachy, muzułmańscy imigranci kolonizują całe dzielnice. Kiedy ośmielisz się powiedzieć o tych problemach, tak jak my mówimy, to cię zaszufladkują, zaczną nazywać rasistą i islamofobem więc ludzie w Wielkiej Brytanii się boją bo nie chcą ryzykować np. swojej pracy - powiedziała Fransen.

Liderka Britain First została skazana za szykanowanie skazanych za gwałt muzułmanów.

Na profilu na Twitterze zamieściła kilka filmów, które następnie opublikował u siebie prezydent Donald Trump. Jeden z filmów podpisany słowami "tłum muzułmanów zrzuca nastoletniego chłopca z dachu i bije go na śmierć" ma cztery lata.

Drugie nagranie to "muzułmanin niszczy posąg Matki Boskiej".

Na ostatnim filmie "muzułmański imigrant bije nastoletniego Holendra chodzącego o kulach".

 

Zdaniem członków organizacji Donald Trump chciał w ten sposób pokazać wsparcie dla Fransen, która została aresztowana po przemówieniu w Belfaście. Kobieta została oskarżona o używanie obraźliwych słów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA