fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Wicerzecznik PiS: Obajtek za Morawieckiego? Nie ma takiego planu

Fotorzepa/ Jakub Czermiński
- Mamy nadzieję, że słowa prezesa Jarosława Kaczyńskiego trafią do serc i umysłów naszych koalicjantów - powiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

- Każdy kto rozbija dzisiaj prawicę - ale rozbijaniem jest jest także odmowa głosowania bo myśmy się umówili na wspólne głosowania - działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom - powiedział w rozmowie z PAP prezes PiS Jarosław Kaczyński.

O sytuację w Zjednoczonej Prawicy zapytano w Polsat News wicerzecznik PiS. - Mamy nadzieję, że to, o czym mówił prezes Kaczyński, trafi do serc i umysłów naszych koalicjantów. Najważniejsza jest wspólna praca. Najważniejsze jest to, żeby Zjednoczona Prawica mogła realizować swój program - powiedział Radosław Fogiel.

Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości wypowiadał się również na temat prezesa Orlenu i pogłoskach o rozważaniu powołania Daniela Obajtka na stanowisko premiera. 

- Pan prezes Kaczyński, oceniając działalność prezesa Orlenu, mówił o jego wynikach, wynikach finansowych, zarządczych, w jakiś sposób rozwija się PKN Orlen. Ataki ze strony "Gazety Wyborczej" w żaden sposób na to nie wpływają - powiedział.

- Nie ma takich planów, żeby prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zastąpił premiera Mateusza Morawieckiego. One występują wyłącznie w publicystyce - dodał.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA