Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 22.12.2019 22:21 Publikacja: 22.12.2019 21:16
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Macierewicz w Telewizji Trwam ocenił, że pokonanie progu wyborczego przez Lewicę w ostatnich wyborach parlamentarnych „to wynik zaangażowania PO i ewolucji w stronę postkomunistycznej formacji”. - Najbardziej było to widać w wyborach do Parlamentu Europejskiego, gdy połączenie się ze środowiskami postkomunistycznymi (…) dało możliwość powrotu tej formacji także w Polsce, w Parlamencie Rzeczypospolitej. Bez decyzji Platformy, bez zbliżenia się PO w ciągu ostatnich czterech lat do formacji postkomunistycznej, bez próby rozwinięcia parasola nad gospodarczymi, społecznymi, politycznymi interesami tej formacji – tego zjawiska ich powrotu do Sejmu z pewnością by nie było - przekonywał.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Nie wyobrażam sobie dobrej współpracy koalicyjnej, jeśli umowa wobec nas nie zostanie dotrzymana. Żadna koalicja...
Poseł Adam Gomoła, który kilkanaście miesięcy temu został wykluczony z klubu Polska 2050, ponownie dołączył do k...
Zdrowie nie jest już takie, jakie było kiedyś, ale podlegam bardzo intensywnej rehabilitacji - mówił były minist...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Czy lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powinien przestać pełnić funkcję premiera? Są wyniki nowego sondaż...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas