fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Szef sztabu PiS Tomasz Poręba: PO nie jest przeciwnikiem. Są nim media

Tomasz Poręba
Academia Online/Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International
- Naszym przeciwnikiem w wyborach samorządowych nie jest wcale Platforma Obywatelska, ale niechętne rządowi media - mówi szef kampanii Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.

Szef kampanii samorządowej PiS Tomasz Poręba skomentował taśmy  udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.

- Patrzę na tę sprawę z perspektywy szefa sztabu wyborczego i dla mnie opublikowanie materiałów, które już były wcześniej były znane, po drugie trzy tygodnie  przed finałem kampanii wyborczej, materiały, które nie wnoszą niczego nowego - ocenił w rozmowie z Radiem Zet.

- W momencie, kiedy jednak w tych materiałach Mateusz Morawiecki – można powiedzieć wszystko, ale nie to, że można mu cokolwiek zarzucić. To jest człowiek, który chyba jako pierwszy w 2013 r. przewidział, że będzie kryzys migracyjny, a to są jednak ważne rzeczy. Wrócę jeszcze do pani pytania. Ja mam w tej kampanii takie poczucie, że naszym przeciwnikiem nie jest PO - dodał Poręba.

Szef sztabu PiS uważa, że media stały się głównym rywalem jego partii w zbliżających się wyborach samorządowych. - Po jednej stronie mamy PO, która w tej kampanii nie istnieje, ale pałeczkę w tej kampanii, narrację przejęły bardzo nam niechętne media - komentował.

Źródło: Radio Zet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA