fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawnicy

Prawnicy wyróżnieni tytułem "Prawnik 30-lecia"

Wyróżnieni tytułem Prawnik 30-lecia oraz wręczający nagrody Mec. Ziemisław Gintowt (dolny rząd pierwszy z prawej) i Włodzimierz Chróścik (najwyższy w górnym rzędzie)
Fotorzepa/ Robert Gardziński
39 adwokatów, radców prawnych i prawników zagranicznych odebrało w poniedziałek wieczorem tytuł Prawnika 30-lecia, przyznany za szczególne zasługi w rozwoju branży w okresie transformacji.

W Pałacyku Sobańskich w Warszawie zebrali się właściciele i partnerzy największych międzynarodowych i krajowych firm prawniczych działających w Polsce. To do nich trafiły wyróżnienia, wręczane przez członka prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej mec. Ziemisława Gintowta i dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie mec. Włodzimierza Chróścika. Tytuły przyznała kapituła działająca pod auspicjami Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych, który w ostatnich latach stał się forum wymiany doświadczeń i platformą rozwiązywania problemów największych kancelarii. Związkiem kieruje mec. Witold Daniłowicz, także uhonorowany tytułem Prawnika 30-lecia. Podczas gali ogłosił, że wkrótce zakończy przewodniczenie tej instytucji.

Prawnikami 30-lecia zostali ludzie, którzy na początku okresu transformacji doradzali przy największych transakcjach prywatyzacyjnych na różnych rynkach, obsługiwali fuzje i przejęcia różnych firm i instytucji. - A szczególnie na początku nie było to proste. Nadchodzące 30-lecie zmiany ustroju naszego kraju jest dobrą okazją, by uhonorować tych prawników – mówił prowadzący galę redaktor naczelny Rzeczpospolitej Bogusław Chrabota.

Szersza relacja z gali i pełna lista wyróżnionych Prawników 30-lecia w środowym numerze Rzeczpospolitej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA