fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Wojciech Skurkiewicz: Chcemy zapobiec anarchizacji tego środowiska

www.gov.pl
- Mam nieodparte wrażenie, że sędziowie odmawiają sprawowania mandatu władzy ustawodawczej. (...) Próbują ubierać się w szaty władzy, która stanowi prawo w Polsce - powiedział w programie „Onet Rano” senator PiS Wojciech Skurkiewicz.

- Chcemy zapobiec anarchizacji tego środowiska - powiedział w programie „Onet Rano” Wojciech Skurkiewicz na temat projektu dot. dyscyplinowania sędziów. - Nie może być tak, że sędziowie będą decydowali, jak ma funkcjonować państwo - stwierdził senator PiS.

Czytaj także: Kryzys w sądownictwie trzeba rozwiązać wspólnie

Skurkiewicz odniósł się także do wypowiedzi marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego ws. słów Jarosława Kaczyńskiego na temat wymiaru sprawiedliwości. - Życzę panu prezesowi szybkiego powrotu do zdrowia. Jak bierze się silne leki przeciwbólowe, umysł człowieka naprawdę reaguje trochę inaczej - mówił Grodzki.

Zdaniem senatora PiS, „Grodzki powinien się powstrzymać od nieładnych, małostkowych i płytkich komentarzy”. - To jest niepoważne - powiedział Skurkiewicz. - Nie mam wiedzy na temat stanu zdrowia prezesa Kaczyńskiego, ale jestem przekonany, że jest w dobrych rękach i rehabilitacja przebiega w prawidłowy sposób - dodał.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA