fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Korwin-Mikke: Wolę pedofila od lekcji wychowania seksualnego

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać - mówił w Radiu Gdańsk kandydat do PE i były europoseł Janusz Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWiN, przekonywał na antenie Radia Gdańsk, że wycofał się z Parlamentu Europejskiego, "aby wziąć trochę urlopu od tej głupoty". Teraz, uznał, pora wrócić, bo "wszyscy mówią w kuluarach, że to ostatnia kadencja Parlamentu Europejskiego".

- Mam nadzieję, że będę na grobie Unii Europejskiej - mówi polityk.

Korwin-Mikke przekonywał, że traktat akcesyjny do UE w Polsce podpisali "zdrajcy", w kraju odtąd prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim,  z czego płynie wniosek, że Polska nie jest państwem niepodległym.

Polityk stwierdził, że jedynie jego partia, KORWiN, jest partią prawicową, tzw. uniosceptyków nazwał natomiast "narodowymi socjalistami". Socjalistą był według Korwin-Mikkego Hitler, jest nim też Obama - bo jak Adolf Hitler jest zwolennikiem przymusowego posyłania do dzieci do szkoły, związków zawodowych i ubezpieczeń społecznych.

- Mieli inne metody, ale cel był ten sam: zrobić z człowieka niewolnika - przekonywał kandydat na europosła.

Korwin-Mikke skomentował też decyzję dziennikarzy portalu OKO.press, którzy po przeanalizowaniu jego wypowiedzi uznali, że polityk "zachwala pedofilię" i złożyli doniesienie w prokuraturze.

Chodziło o takie wypowiedzi jak " z pedofilią się przesadza",  "dotykanie przez mężczyznę raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi", czy "lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie".

W Radiu Gdańsk Korwin-Mikke kpił, że dotąd był uważany za rosyjskiego agenta, teraz - za pedofila.

- Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać - skwitował.

Źródło: Radio Gdańsk
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA