fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Trzaskowski: Pokaz paniki prezesa PiS

Fotorzepa/ Grzegorz Rutkowski
To absurd i całkowicie kontrproduktywny atak, pokazuje panikę prezesa PiS, który wie, że część odpowiedzialności spadnie na niego - tak Rafał Trzaskowski odpowiedział na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który mówił, że Platforma Obywatelska broniła pedofilii.

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, skomentował te słowa w TVN24: "To jest absurd. Ja wiem, że dla prezesa Kaczyńskiego wszystko się kojarzy z Donaldem Tuskiem i wszystko jest winą Donalda Tuska, natomiast społeczeństwo - widać to po dzisiejszych sondażach - ocenia to zupełnie inaczej. I widać, że to jest problem Kościoła, który krył tego typu przypadki, biskupów, którzy dobrze wiedzieli, co się dzieje u nich w parafiach i nie reagowali, i dzisiaj widzimy pełen sojusz PiS z Kościołem." Podkreślił, że "sami arcybiskupi mówią o tym, że nigdy nie było tak bliskiego sojuszu".

"Myślę, że ten atak jest całkowicie kontrproduktywny i pokazuje tylko panikę prezesa, który wie, że część odpowiedzialności spadnie na niego" skomentował Trzaskowski.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA