fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Robert Biedroń: Tresowana Barbara Nowacka dołączyła do Koalicji Obywatelskiej

Fotorzepa, Piotr Wittman
- Tresowana przez was Barbara Nowacka przyłączyła się do Koalicji Obywatelskiej. A KO na tym nie zyskała, wręcz straciła - powiedział prezydent Słupska Robert Biedroń.

Liderka Inicjatywy Polska Barbara Nowacka we wrześniu poinformowała, że dołącza do tworzonej przez PO i Nowoczesną Koalicji Obywatelskiej. - Trudne czasy wymagają odwagi. Odwagi i jedności - przekonywała Nowacka podczas konwencji KO.

Decyzję Barbary Nowackiej skomentował w rozmowie z TOK FM prezydent Słupska Robert Biedroń. - Tresowana przez was Barbara Nowacka przyłączyła się do Koalicji Obywatelskiej. A KO na tym nie zyskała, wręcz straciła - powiedział.

"Wstyd i obciach. Internet nie wybacza. Ale może Barbara Nowacka po raz ostatni Ci wybaczy. Przeproś" - napisał Dariusz Joński.

"Ohydny brak kultury i szacunku dla innych" - ocenił Jarosław Wałęsa.

"Pan Robert Biedroń niestety bije na ślepo i pokazuje, że nie ma żadnego innego pomysłu na swoją polityczną przyszłość. Dobrze się zapowiada na przystawkę PiS-u" - komentowali internauci.

"Nie ma to jak popełnić polityczne seppuku jeszcze przed oficjalnym startem swojej partii/ruchu. Skończył się zanim jeszcze w zasadzie zaczął" - czytamy inną wypowiedź.

Źródło: TOK FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA