Reklama

Tłum skanduje "konstytucja". Pierwsza dama podskakuje i dyryguje

Agata Kornhauser-Duda towarzyszy prezydentowi Andrzejowi Dudzie podczas wizyty w Nowym Jorku. Na trasie przejazdu prezydenta pojawili się również protestujący Polacy, którzy skandowali "konstytucja". Pierwsza dama, widząc tłum, podskakiwała i dyrygowała.

Aktualizacja: 26.09.2018 21:01 Publikacja: 26.09.2018 16:24

Tłum skanduje "konstytucja". Pierwsza dama podskakuje i dyryguje

Foto: Twitter/PolskaNormalna

Zagranicznym wizytom członków rządu i prezydenta towarzyszą osoby, które w formie protestu informują o łamaniu konstytucji. Protestujący pojawili się m.in. w Waszyngtonie, gdy prezydent Andrzej Duda spotkał się w Białym Domu z prezydentem Donaldem Trumpem.

Podobnie było w Nowym Jorku, gdzie Duda uczestniczy w posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych. Na trasie przejazdu prezydenckiej limuzyny pojawili się Polacy, którzy skandowali "Konstytucja". 

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
W poszukiwaniu nowego pokolenia prezesów: dlaczego warto dbać o MŚP
Polityka
„Rzecz w tym”: Boimy się mówić prawdę o Niemczech? Estera Flieger tłumaczy polsko-niemieckie tabu
Polityka
Przed weekendowymi konwencjami: Zarówno PiS, jak i PO potrzebują nowych twarzy
Polityka
Kłopoty Marcina Romanowskiego. Ciężkie życie sejmowego uchodźcy
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Polityka
Nowy sondaż: KO mocno w górę. A jakie poparcie miałaby wspólna lista koalicji rządzącej?
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Reklama
Reklama