fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Magdalena Ogórek krytykowana na Twitterze. "Niżej nie można spaść"

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Magdalena Ogórek zapytała na Twitterze senatora Marka Borowskiego, czy oznaką kręgosłupa jest zmiana nazwiska z Berman na Borowski. Internauci zarzucili publicystce antysemityzm.

Senator Marek Borowski skrytykował Jarosława Gowina, który najpierw poparł ustawę Prawa i Sprawiedliwości o Sądzie Najwyższym, a później z zadowoleniem przyjął prezydenckie weto w tej sprawie. 

Komentarz w tej sprawie na Twitterze zamieściła Magdalena Ogórek. "Panie @MarekBorowski,nawiązując do wypowiedzi o kręgosłupie @Jaroslaw_Gowin-czy oznaką kręgosłupa jest zmiana nazwiska z Berman na Borowski?" - napisała była kandydatka SLD w wyborach prezydenckich.

Wpis Ogórek spotkał się z reakcją ze strony internautów. Głos zabrali między innymi dziennikarze i politycy. Komentarz napisał również Marek Borowski. "Kiedy wydaje się,że niżej nie można już spaść, ktoś puka od dołu w dno.Okazuje się,że to Pani Magda Ogórek. A nazwiska nie zmieniałem" - napisał senator.

"A ojciec też nie zmieniał? Senator w wolnej Polsce musi rozliczyć się ze stalinowskiego i KPP-go spadku" - odpowiedziała Ogórek.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA