fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sztuka usadzania ludzi

materiały prasowe
Koronawirus wiele zmienił i te wakacje też będą inne. Znacznie mniej turystów wyruszy do krajów leżących nad ciepłymi morzami, oferujących atrakcyjne zabytki czy święty spokój. Wielu podróżnych zostanie w kraju i nie będzie narzekać na brak miejsca przy oknie samolotu czy konieczność siedzenia dziesięć rzędów za ukochaną.

Odpowiednio zapełnić fotele lotnicze nie jest łatwo, o czym można się przekonać, sięgając po grę planszową „Boarding". Każdy z uczestników otrzymuje planszetkę przedstawiającą fragment wnętrza samolotu. W każdej turze ciągnie jedną lub kilka kart pasażerów, które podpowiadają mu, jak ma rozmieścić ludzi. Problem w tym, że na każdej karcie znajduje się kilku pasażerów o bardzo różnych preferencjach. Jedni chcą zająć miejsce pośrodku rzędu, inni przy oknie bądź przy przejściu, gdzie mogą wyciągnąć nogi. Zakochani domagają się foteli obok siebie, biznesmeni, turyści i ekolodzy lubią przebywać w swoim gronie, dzieci zaś wymagają opieki dorosłych.
O ile pierwsze tury rozgrywki nie sprawiają większych problemów i przebiegają w szybkim tempie, o tyle później gra zmienia się w skomplikowaną układankę. Znalezienie miejsca dla pasażerów z wybranej karty w powoli zapychającym się samolocie wymaga sporych umiejętności planowania. A trzeba pr...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA