fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Tomasz Siemoniak: Chcę kandydować na szefa klubu PO

Fotorzepa, Jakub Czermiński
Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak zadeklarował, że będzie chciał kandydować na stanowisko szefa klubu, o ile decyzja ta zostanie podjęta w porozumieniu z Borysem Budką.

- Jeśli to będzie w porozumieniu z Borysem Budką, jeśli to będzie wola większości klubu i misja, która łączy, a nie buduje konflikt, to chcę kandydować. Nie chcę kandydować jako zakładnik jakiejś strony czy w konflikcie - mówił o ubieganiu się się o stanowisko szefa klubu PO Tomasz Siemoniak.

- Kandydowałem przeciwko Borysowi Budce w styczniu, przegrałem te wybory, ale bardzo dobrze współpracujemy od stycznia - zapewnił. Nie wyobrażam sobie tego, że szukanie nowego szefa klubu miałoby budować jakikolwiek konflikt. Trzeba o tym spokojnie rozmawiać - powiedział w rozmowie z RMF FM.

Wiceprzewodniczący PO pytany był również o ruch Rafała Trzaskowskiego. - Nasze listy zawsze były otwarte na osoby z zewnątrz Platformy, z zewnątrz koalicji. Wiec jeśli ktoś taką aspirację będzie miał, to oczywiście będzie tutaj mile widziany. Nie może być murów stawianych między ruchem Trzaskowskiego a Platformą Obywatelską, Koalicją Obywatelską - skomentował.

Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA