fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Kidawa-Błońska: Grabiec powinien zareagować w Legionowie

Lider PO Grzegorz Schetyna i rzecznik partii Jan Grabiec
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
- Jan Grabiec był w trudnej sytuacji. Nie wiem ile był na tej konwencji. To jest dla nas sygnał, że jak dzieją się takie rzeczy, to nie możemy być obojętni. Musimy wstać i powiedzieć: stop, tak nie należy się zachować – mówiła w Polsat News o konwencji w Legionowie wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

W jej trakcie padły seksistowskie uwagi od prezydenta miasta Romana Smogorzewskiego. - Każdy popełnia błędy. Rozmawiałam z nim [Grabcem] i był zaszokowany. Powinien zareagować, ale nie zrobił tego. Ja jestem kobietą i na pewno bym zareagowała. Cała nasza formacja powinna reagować  - mówiła Kidawa-Błońska, dopytywana przez prowadzącego program Piotra Witwickiego.

- Prosiłabym panią rzecznik Mazurek, panią marszałek, że skoro tak surowo ocenia naszego kolegę, który nie powinien się tak zachować, to żeby zwróciła uwagę na swoich kolegów, którzy występują na konwencjach PiS, a mają zarzuty przemocy domowej. Wszyscy razem powinniśmy się przeciwstawiać i nie mówić: lepszy, gorszy – mówiła wicemarszałek Sejmu.

W niedzielę pojawił się klip z udziałem prezydenta Legionowa, w którym tłumaczy m.in. że jego słowa zostały wyrwane z kontekstu

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA