fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Archicom daje tarczę

Olimpia Port.
Klientom, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w czasie pandemii, deweloper proponuje kompleksowy pakiet wsparcia.

- Tarcza ochronna Archicomu odpowiada na realne potrzeby klientów - mówią przedstawiciele spółki. Jeśli kupujący straci pracę, firma ma spłacać raty kredytu nawet przez rok. (Jeśli klient złoży oświadczenie o utracie pracy w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy, wtedy deweloper spłaci za niego pozostałe raty - do roku od podpisania umowy).

- Gwarantujemy też najniższą cenę nieruchomości - zapewnia Archicom. - Klienci inwestycyjni zyskują gwarancję najmu lokalu nawet na dwa lata, a także premię za płatności gotówką.

- Zakup mieszkania jest jedną z ważniejszych decyzji w życiu, a w czasie pandemii klienci biorą pod uwagę szereg dodatkowych kryteriów - mówi cytowany w komunikacie Tomasz Ślęzak, członek zarządu Grupy Archicom. - - Przez ostatnie tygodnie wnikliwie analizowaliśmy potrzeby klientów, którzy cały czas chcą kupować mieszkania, ale stoją przed nowymi wyzwaniami i często odkładają decyzje w czasie. Przygotowana tarcza ochronna gwarantuje im dodatkowe odpowiedzialne wsparcie.

Podkreśla, że tarcza Archicomu to trzy poziomy zabezpieczeń, z których klient może wybrać najbardziej odpowiadające jego preferencjom i sytuacji życiowej. - Pierwszym z nich jest dofinansowanie zakupu mieszkania, które klienci mogą przeznaczyć na dowolny cel np. na wykończenie lokalu - wyjaśnia. - Drugi element tarczy odpowiada na obawy klientów dotyczące ewentualnych zmian cen mieszkań w najbliższej przyszłości. Rozwiązanie ujęte w naszym pakiecie gwarantuje wyrównanie ceny zakupu, jeśli w najbliższych sześciu miesiącach od podpisania umowy ulegnie ona obniżeniu.

Trzeci filar tarczy stanowi zabezpieczenie klientów przed ewentualnym ryzykiem utraty pracy, a co za tym idzie niemożliwością spłaty rat kredytu. - W takich wypadkach gwarantujemy klientom spłatę kolejnych dwunastu rat kredytu. Biorąc pod uwagę dodatkowe wakacje od kredytu oferowane przez niektóre banki, klient zyskuje dodatkową ochronę na wypadek zmiany sytuacji życiowej - przekonują przedstawiciele dewelopera.

- Obawa przed spadkiem cen nieruchomości czy utratą pracy jest często wyrażana przez klientów w rozmowach z naszymi doradcami. Dlatego nie powielamy popularnych na rynku form promocji, ale wychodzimy naprzeciw tym obawom - mówi Piotr Ludwiński, dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klientów w firmie Archicom.

Tarcza ochronna obejmuje także pakiet korzyści dla klientów inwestycyjnych. - Kluczowym elementem jest gwarancja najmu lub pokrycie nawet 22 miesięcy jego kosztów przez Archicom. Premiowane w ramach programu są także zakupy gotówkowe - czytamy w komunikacie. - Nasza firma ma w swoim portfolio ponad 2 tys. lokali, w tym kilkanaście lokali usługowych, w kompleksie Browary Wrocławskie oraz na osiedlu Olimpia Port.

Tarcza obejmuje wszystkie wrocławskie inwestycje grupy. Oferta ma obowiązywać do końca maja.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA