fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

#wSubiektywie Sroczyński

rp.pl
#wSubiektywie Sroczyński to nowy projekt, animowanych komentarzy satyrycznych na www.rp.pl i w "Rzeczpospolitej" autorstwa Patryka Sroczyńskiego.

Przedstawiany dziś po raz pierwszy na naszych łamach cykl: #wSubiektywie Sroczyński to nowy projekt animowanych komentarzy satyrycznych na www.rp.pl i rysunków w „Rzeczpospolitej" autorstwa Patryka Sroczyńskiego. Od rysownika komentatora wymagamy już nie tylko błyskotliwego, komentującego rzeczywistość statycznego obrazu, ale „poruszenia" go w dłuższej opowieści. Pole tematyczne komentarzy będzie szerokie: od gospodarki, przez sprawy międzynarodowe, po politykę i kwestie społeczne. Z pewnością nie będziemy jednostronni politycznie.

Ton tych animowanych i rysunkowych komentarzy pozostanie w bliskim związku z wrażliwością naszej gazety. Projekt rozpisany jest na trzy akty, gdzie pierwsze skrzypce grają animacja i internet. Zaczynać będziemy od filmowej zapowiedzi komentarza, uchylającej ledwie rąbek satyrycznej puenty w soboty o godzinie 18.00 na stronie www.rp.pl i w serwisach społecznościowych. W poniedziałkowej „Rzeczpospolitej" puenta pojawi się na pierwszej stronie jako akt drugi naszej opowieści. W samo południe – znów na www.rp.pl i w serwisach społecznościowych – finałowa opowieść w postaci kolejnej animacji.

 

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA