fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Kazik Staszewski: To się samo komentuje

tv.rp.pl
Kazik Staszewski, autor piosenki "Twój ból jest lepszy niż mój", która wywołała zamieszanie w radiowej Trójce, nie komentuje sytuacji. "To się samo komentuje" - ocenia.

Piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", traktująca o specjalnych prawach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w czasie pandemii, wygrała internetowe głosowanie słuchaczy "Listy Przebojów Trójki" Marka Niedźwieckiego.

Krótko po opublikowaniu wyników usunięto je ze strony, a kierownictwo stacji zarzuciło autorom audycji złamanie reguł i manipulację przy liczeniu głosów.

Działania redaktora naczelnego Trójki, Tomasza Kowalczewskiego, który taka decyzję podjął, spowodowały, że ze współpracy ze stacją zrezygnował autor kultowej "Listy Przebojów", Marek Niedźwiecki.

W ślad za nim z pracy w Trójce zrezygnował Hirek Wrona, zespół Organek i Dawid Podsiadło nie chcą, aby stacja emitowała ich utwory,  a współpracę z PR3 zawiesiła wytwórnia Mystic Production, która w Polsce dystrybuuje utwory takich twórców jak  Regain Records, Indie Recordings, Armoury Records, Eagle Rock, Mascot Records, Witching Hour Productions, Razor Productions i MaxFloRe.

Sam Kazik Staszewski nie wypowiada się na temat zamieszania.

"To się samo komentuje" - dodaje w twitterowej wymianie zdań z dziennikarzem "Rzeczpospolitej" Jackiem Nizinkiewiczem.

KAZIK - Twój ból jest lepszy niż mój

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA