fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Konrad Piasecki przechodzi do Radia Zet

Konrad Piasecki
Fotorzepa/Dominik Pisarek
Dziennikarz RMF FM Konrad Piasecki od 1 września będzie pracował w Radiu Zet - podała stacja na Twitterze. W Radiu Zet Piasecki ma zastąpić Monikę Olejnik

W RMF FM Piasecki prowadził poranną rozmowę emitowaną od poniedziałku do piątku - Kontrwywiad RMF FM. Piasecki jest też gospodarzem programu "Piaskiem po oczach" w TVN24. Jego teksty ukazywały się również w "Rzeczpospolitej".

W 2015 roku Piasecki został wybrany dziennikarzem roku w plebiscycie miesięcznika "Press".

Z RMF FM Piasecki był związany od 1994 roku.

Z komunikatu radia wynika, że to nadawca podjął decyzję o tym, że nowym prowadzącym „Gościa Radia Zet” od września będzie Piasecki. Monika Olejnik będzie prowadzić program „Gość Radia Zet” i „7 dzień tygodnia” do zmiany ramówki na wakacyjną – podała Grupa Eurozet w komunikacie nadmieniając, że „zarząd Grupy Eurozet zaproponował Monice Olejnik kontynuowanie współpracy ze stacją i dalsze prowadzenie weekendowego programu „7 Dzień Tygodnia”. – Bardzo wysoko cenimy dorobek i warsztat Moniki. Na antenie Radia Zet jest przestrzeń dla wielu wybitnych osobowości z korzyścią dla słuchaczy. Jest miejsce i dla Konrada Piaseckiego i Moniki Olejnik. Obydwoje są wybitnymi dziennikarzami, choć różni ich styl prowadzenia wywiadów. Na tej różnorodności nam zależało – wyjaśnia Jarosław Paszkowski , redaktor naczelny Radia Zet. Jak podaje Eurozet, „dziennikarka nie przystała jednak na tę propozycję”.  Monika Olejnik pracowała w Radiu Zet od 15 lat.

"Chcemy wnieść nową energię i spojrzenie do formuły programów społeczno-politycznych, zachowując charakterystyczną dla stacji dociekliwość i neutralność w przedstawianiu kluczowych dla Polaków tematów. Mamy nadzieję, że zmiany te spełnią oczekiwania naszych aktualnych i przyszłych słuchaczy" – napisał w komunikacie o zmianach w stacji Paszkowski. 

Źródło: Radio Zet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA