Strażacy oglądali mecz Chorwacji. Alarm przerwał kibicowanie

Strażacy w Zagrzebiu oglądali ćwierćfinałowy mecz mistrzostw świata Chorwacja - Rosja. Przed decydującym rzutem karnym usłyszeli wezwanie do interwencji. Natychmiastową reakcję strażaków zarejestrowała kamera.

Aktualizacja: 11.07.2018 17:06 Publikacja: 11.07.2018 16:34

Reprezentacja Chorwacji w ćwierćfinale zmierzyła się z gospodarzami - Rosjanami. Po 90 minutach meczu był remis 1:1. Zwycięzcy nie wyłoniła również dogrywka. w 100 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Lukę Modricia do bramki Igora Akinfiejewa trafił Domagoj Vida. To jednak nie był koniec emocji - w 115 minucie po strzale głową wyrównał Mario Fernandes.

W rzutach karnych lepsi okazali się jednak Chorwaci, którzy wygrali konkurs jedenastek 4:3. Czytaj więcej

Swoją reprezentację wspierali strażacy z Zagrzebia. Przed rzutem karnym wykonywanym przez Ivana Rakiticia w jednostce zawył alarm, a strażacy natychmiast ruszyli do interwencji.

Na Facebooku zaapelowali o ostrożne obchodzenie się z fajerwerkami, ponieważ kolejne spotkanie chcą obejrzeć w spokoju.

Reprezentacja Chorwacji o finał zagra dziś z Anglią. Zwycięzca meczu zmierzy się w niedzielnym finale z Francją.