Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.01.2021 17:59 Publikacja: 25.01.2021 17:55
Foto: Bloomberg
Pracodawca zwrócił się do części załogi, by pozostała w domach w ramach działań zapobiegawczych i sprawdza, jak nieobecność tych zatrudnionych wpłynie na wielkość produkcji.
Miejskie służby sanitarne szukają przyczyny infekcji — poinformował przedstawiciel miejskiej służby ochrony zdrowia. Nadal nie wiadomo, czy doszło do zarażenia się bardziej zakaźną odmianą wirusa wykrytą w Wielkiej Brytanii. Miejskie służby wprowadziły kwarantannę już w piątek, w drugiej połowie tygodnia będą mogły podać więcej szczegółów na temat wirusa — dodał ten urzędnik.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Incydenty w rosyjskiej przestrzeni powietrznej, powtarzające się wstrzymanie ruchu i zamknięte lotniska, to dzis...
W Rzymie trwa międzynarodowa konferencja „Rebuild Ukraine”, w której bierze udział ponad 100 krajów gotowych wzi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas