fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

LGBT

Wójt do RPO: Cel ideologii LGBT - wprowadzenie wszelkiego zła

AFP
Wycofanie stanowiska o "Przeciwdziałaniu ideologii LGBT" oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację młodego pokolenia począwszy od przedszkola - napisał w odpowiedzi na pismo Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara Andrzej Głaz, wójt gminy Tuszów Narodowy (woj. podkarpackie).

Treść odpowiedzi wójta do RPO pojawiła się w mediach społecznościowych. Autentyczność dokumentu potwierdziliśmy w Urzędzie Gminy Tuszów Narodowy.

W piśmie Andrzej Głaz ocenił, że osoba zdemoralizowana jest od najmłodszych lat stracona dla społeczności, w tym także dla Kościoła. "Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka" - stwierdził i zaznaczył, że w Izraelu zamiast konstytucji obowiązuje dekalog. "Najpierw bowiem trzeba słuchać Boga, a dopiero potem ludzi" - dodał.

"Ludzkość czeka większa kara od tej, jaka spotkała Sodomę i Gomorę"

Wójt napisał, iż "dobrze wiemy", co jest ideałem ideologii LGBT. "Dewizą jej jest wolność, robienie wszystkiego co tylko wydaje się przyjemne, a co w oczach przygniatającej większości narodu jest wstrętne i obrzydliwe. Za swój cel postawiła sobie wprowadzenie wszelkiego zła. Nie ma ty mowy o dobru, pięknie, prawdzie o Bogu, Honorze i Ojczyźnie" - napisał Głaz.

Zdaniem samorządowca, obecny świat znajdujący się pod wpływem ideologii LGBT został "opętany przez szatana, erotyzm i seks".

Według wójta, patrząc na to, się obecnie dzieje można przypuszczać, że "dzisiejszą ludzkość czeka większa kara od tej, jaka spotkała Sodomę i Gomorę, które zostały spopielone".

Wpływ masonów, narzucanie demoralizacji

W piśmie samorządowiec wyraził też pogląd, że instytucje unijne chcą narzucić Polsce wyparcie się Boga i demoralizację oraz znajdują się pod wpływem masonów, którzy "dążą do zastąpienia cywilizacji chrześcijańskiej cywilizacją bez Boga".

Odnosząc się do słów RPO o środkach otrzymanych z UE przez nasz kraj, wójt Tuszowa Narodowego napisał, by Adam Bodnar zwrócił się do rządu o odpowiedź, co Unia zawdzięcza Polsce.

"Człowiek, który odrzucił Boga może innych obdarować tylko własną głupotą i złem piekła, co widać na przykładzie ideologii LGBT i z wypowiedzi kandydatów na prezydenta RP ze strony opozycji, szczególnie z wypowiedzi prezydenta Warszawy" - zakończył samorządowiec.

Pismo wójta gminy Tuszów Narodowy skomentował na Twitterze Adam Bodnar. "Nie takiej odpowiedzi się spodziewałem" - napisał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA