fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Kupisz wcześniej, zapłacisz mniej

osiedla Neptun II w podwarszawskich Ząbkach
Materiały Inwestora
Przedsprzedaż mieszkań w pierwszym etapie osiedla Neptun II w podwarszawskich Ząbkach rozpoczyna Polnord.

W tej części podwarszawskiej inwestycji powstaną trzy budynki. Deweloper zaplanował w nich 138 mieszkań o powierzchniach od 29 do 99 mkw. - od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Lokale można kupić na kredyt z dopłatą w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla młodych".

Oddanie lokali do użytku Polnord zapowiada na trzeci kwartał 2017 roku. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki, do lokali na najwyższych kondygnacjach - tarasy, a do pozostałych - balkony. - Większość mieszkań będzie można kupić z komórką lokatorską lub boksem w podziemnym garażu - mówią przedstawiciele dewelopera.

Neptun II to kolejna część osiedla, na którym ma zamieszkać ok. 600 rodzin. Osiedle powstaje przy ul. Powstańców, na granicy lasu, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Bezpieczeństwo mieszkańcom ma zapewnić całodobowa ochrona.

– W pierwszym etapie osiedla Neptun II zadbaliśmy o rozszerzanie lokalnej oferty usługowej dla mieszkańców, proponując, poza mieszkaniami, również 12 lokali użytkowych – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor działu sprzedaży i marketingu w spółce Polnord.

Za projekt inwestycji odpowiada biuro Plus3 Architekci. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla są szkoły, obiekty handlowo-usługowe oraz ośrodki sportowo-rekreacyjne. - Położone 10 km od centrum Warszawy Ząbki są jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w aglomeracji - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Dzięki potężnym nakładom inwestycyjnym w szybkim tempie rozwija się infrastruktura drogowa, oświatowa i sportowa. Przedstawiciele Polnordu zapewniają, że kupując mieszkanie w inwestycji Neptun II można liczyć na promocje.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA