fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Paweł Kukiz: Po wyborach będę w opozycji? Rezygnuję z polityki

Paweł Kukiz
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Lider Kukiz'15 powiedział, że od wyników najbliższych wyborów parlamentarnych zależy jego polityczna przyszłość. - Nie mam kolejnych czterech lat na nic nierobienie - powiedział Paweł Kukiz.

- Jeśli po następnych wyborach Kukiz’15 będzie miało spędzić czas w opozycji, to zrezygnuję z polityki. Z tej pozycji niewiele można zrobić. Jeśli będę współrządził, to mogę realnie zawalczyć nawet o tego o fana, który teraz na mnie pluje i o kolegę muzyka, który mnie nie rozumie - powiedział w rozmowie z magazynem "Teraz Rock" Paweł Kukiz.

Lider Kukiz'15 uważa, że bycie w opozycji na dłuższą metę nie ma sensu. Poseł bierze pod uwagę możliwość wznowienia kariery artystycznej.

- Nie mam kolejnych czterech lat na nic nierobienie. Jeśli Kukiz’15 nie będzie po następnych wyborach języczkiem u wagi, to wrócę do aktywnego muzykowania. Pod warunkiem, że system wpuści mnie na scenę, bo dzisiaj zwalcza mnie, jak tylko może. W polityce jest sens być tylko wtedy, kiedy ma się wpływ na rzeczywistość - dodał Kukiz.

W najnowszym sondażu CBOS Kukiz'15 zdobyło 5 proc. głosów. Prowadzi PiS z poparciem sięgającym 41 proc.

Źródło: terazmuzyka.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA