fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Stonoga śpiewa pastorałki. Z Bayer Full

Zbigniew Stonoga nagrał świąteczną płytę razem z Bayer Full
www.facebook.pl
Kontrowersyjny biznesmen nagrał świąteczną płytę razem z zespołem Bayer Full. Dochód z jej sprzedaży przeznacza na pomoc biednym dzieciom.

Zbigniew Stonoga już od kilku dni na swoich profilach społecznościowych zapowiadał, że szykuje muzyczną niespodziankę wraz ze znanym polskim zespołem. Jego nazwy jednak nie ujawnił.

Teraz wszystko jest jasne. Stonoga nagrał płytę z Bayer Full. Znalazło się na niej sześć świątecznych piosenek.

Jednej z pastorałek już można posłuchać na youtube. Wielu internautom, aktywnym na profilu Stonogi na Facebooku utwór się bardzo podoba. - Piękne słowa, aż się łezka kręci – pisze jedna z kobiet. Inna dodaje: „Cud miód malina".

A kolejna osoba komentuje: -„Super pewnie nie jednemu na obczyźnie się łezka zakręci, a Ci co mają najwięcej do powiedzenia niech sami pokażą co potrafią, a nie śmieją się z człowieka który dąży do tego aby pomagać innym jak tylko się da. I apeluje: - Opamiętajcie się żałośni krytycy.

Płyta zawiera sześć utworów. - Wysyłam ją w formie elektronicznej. Cena 50 zł. Cały dochód przeznaczam na biedne dzieci – zapowiada Stonoga.

Założył on fundację, która pomaga dzieciom z biednych rodzin. Ostatnio prowadził m.in. zbiórkę dla chorej 13-letniej Weroniki, która walczyła o godne mieszkanie dla chorej na raka mamy.

Na końcu udostępnionej pastorałki biznesmen tłumaczy, że ma ona umilić święta słuchaczom i jest jego podziękowaniem za cały rok. Razem z liderem Bayer Full Sławkiem Świeżyńskim życzy też wszystkim Wesołych Świąt.

O Stonodze zrobiło się głośno latem tego roku, kiedy upublicznił materiały ze śledztwa w tzw. aferze podsłuchowej. Stołeczna prokuratura postawiła mu wówczas zarzuty za ich ujawnianie.

Biznesmen wystawił własną listę w wyborach parlamentarnych, ale ta nie uzyskała wymaganego progu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA