Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 31.10.2020 13:43 Publikacja: 31.10.2020 13:24
Foto: AFP
W UE i EOG są obecnie cztery państwa, w których liczba zgonów na COVID-19 na 100 tysięcy pacjentów jest wyższy niż w Polsce (Czechy, Rumunia, Węgry, Belgia). Jeszcze 29 października wskaźnik ten wyższy niż w Polsce był także w Hiszpanii, ale obecnie liczba zgonów na 100 tysięcy mieszkańców w 14 dni jest w Polsce o 0,5 wyższy niż w Hiszpanii. W Hiszpanii jest jednak więcej zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców w 14 dni (530,7).
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump ponownie sugeruje, że pojaw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 17 na 18 września celem rosyjsk...
Rosja żachnęła się i próbuje dojść do siebie po wywiadzie Ałły Pugaczowej. Gwiazda estrady po raz pierwszy tak o...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Rosji i na Białorusi zakończyły się ćw...
W chwili, gdy zdecydowana większość społeczeństwa Izraela chce zakończenia wojny, rząd Beniamina Netanjahu rozpo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas