fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Konfederacja

Konfederacja: Przełamiemy duopol POPiS-u

Fotorzepa, Jakub Czermiński
"Nie popieraliśmy żadnego z kandydatów POPiS-u, bo żaden z nich na to nie zasłużył" - pisze Konfederacja na swoim profilu na Facebooku.

Konfederacja podkreśla, że "niezależnie od tego, który z kandydatów ostatecznie wygra (...) Konfederacja z całą mocą rozwijać będzie ideowe środowisko polityczne, które doprowadzi do prawdziwej zmiany w Polsce".

"Polska zasługuje na nową jakość w polityce, poważną i merytoryczną pracę oraz całkowite oddanie polskim sprawom. Wspólnie tego dokonamy" - zapowiada Konfederacja, która przed II turą wyborów prezydenckich nie poparła żadnego z kandydatów rywalizujących o urząd prezydenta.

Na profilu Konfederacji czytamy, że "ostatnie dwa tygodnie tylko utwierdziły wszystkich nas w przekonaniu, że polityka partii systemowych jest już całkowicie zużyta, opiera się na pustych hasłach, pozorowanych działaniach i cynicznych zagrywkach".

"Wszystko to jest niezwykle odległe od naszej wizji prowadzenia polityki - ciężkiej, merytorycznej pracy, wsłuchiwaniu się w głos obywateli i okazywaniu szacunku wyborcom, bo to dla nich jesteśmy a nie odwrotnie" - czytamy na profilu Konfederacji.

"My upominamy się o interes obywatelski i nigdy z tej drogi nie zejdziemy (...). Wspólnie przełamiemy szkodliwy duopoli POPiS-u i naprawimy nasze państwo!" - przekonuje Konfederacja.

Kandydatem Konfederacji w wyborach prezydenckich był Krzysztof Bosak, który w I turze wyborów zdobył 6,78 proc. głosów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA