fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

W Łasku debiutują nowe marki

materiały prasowe
Vendo Park Łask już działa. Obiekt dostarczył 4,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Całkowity koszt inwestycji firmy Trei Real Estate to ok. 5,3 mln euro.

Trei Real Estate, międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych powiększa portfolio nieruchomości handlowych. Inwestor otworzył właśnie Vendo Park w Łasku (woj. łódzkie). To 14 park handlowy Trei w Polsce. Vendo Park jest w 100 proc. skomercjalizowany, a sklepy otworzyły sieci, które nie były wcześniej obecne w mieście.

W gronie najemców znalazły się marki odzieżowe Top Secret i Sinsay oraz sklep sportowy Martes Sport. Ofertę uzupełniła też drogeria Hebe, Neonet oferujący artykuły AGD-RTV, a także sieci Action oraz KiK. Park handlowy w Łasku, którego budowa rozpoczęła się w maju, dostarczył łącznie 4,5 tys. mkw. powierzchni.

- Vendo Park w Łasku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem najemców, w momencie startu budowy mieliśmy zajęte 90 proc. powierzchni - komentuje cytowany w komunikacie Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. - Otwieramy siedem sklepów i niezmiernie cieszymy się, że są to marki nowe, których do tej pory w mieście nie było. Zależy nam na tym, aby nasz projekt pełnił funkcję lokalnego centrum zakupowego oraz dostarczał kompleksową ofertę. Park handlowy w Łasku doskonale pokazuje również sukces, jaki odnosi ten format handlowy na polskim rynku. Jeszcze do niedawna sieci odzieżowe były obecne tylko w dużych galeriach w największych polskich aglomeracjach, a teraz coraz częściej decydują się na ekspansję w ramach mniejszych projektów w miastach poniżej 30 tys. mieszkańców.

Vendo Park to dopiero początek inwestycji Trei w Łasku. Na działce o powierzchni ponad 2,6 ha deweloper wybuduje obiekt dla restauracji McDonald's, której otwarcie zaplanowano na 2021 r. Tuż obok parku handlowego powstanie też supermarket Lidl, który ma być gotowy w kwietniu przyszłego roku.

Vendo Park oferuje parking dla ok.130 samochodów. Cała inwestycja dostarczy ponad 260 miejsc parkingowych.

To czwarty park handlowy Trei w województwie łódzkim. Wcześniej inwestor otworzył podobne obiekty w Skierniewicach i w Łodzi (w tym ostatnim mieście - dwa).

W tym roku Trei planuje jeszcze otwarcie Vendo Parku w Kobyłce. W budowie są parki w Płocku i Jaworze, których otwarcie zaplanowano na przyszły rok. - W tym roku rozpoczniemy jeszcze budowę parków handlowych w Częstochowie i Solcu Kujawskim. Przyjęta przez nas strategia zakłada otwarcie siedmiu Vendo Parków w przyszłym roku, natomiast w całej Europie dążymy do budowy portfolio 50 obiektów" - zapowiada Jacek Wesołowski.

Trei ma 23 Vendo Parki zlokalizowane w Europie, w tym czternaście w Polsce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA