fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Lublin: Kamienica Krakowskie Przedmieście 34 z nowymi najemcami

materiały
Centrum operacyjne Voice Contact Center i showroom salonu optycznego Muscat otworzyły się w październiku w zabytkowej kamienicy należącej do Real Management.

Do zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu 34 w Lublinie wprowadzili się dwaj nowi najemcy. - Voice Contact Center, firma oferująca usługi i rozwiązania z dziedziny customer experience, ulokowała swoje centrum operacyjne na 1600 mkw. powierzchni biurowej mieszczącej się na czterech poziomach budynku – czytamy w komunikacie. – Na parterze, w lokalu o powierzchni 45 mkw., na początku października showroom otworzyła polska marka Muscat oferująca oprawki do okularów.

Kamienica przy Krakowskim Przedmieściu 34 w Lublinie, należąca do Real Management została całkowicie odnowiona w 2012 roku, a w 2020 roku gruntownie wyremontowana. Właściciel budynku przygotował w niej ok. 1800 mkw. powierzchni biurowej i handlowej.

Kamienica ma trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Biura mieszczą się na parterze i na 1. i 2. piętrze. Na poziomie -1 inwestor przygotował dla najemcy centrum szkoleniowe, w którym wybudował sale konferencyjne, salki treningowe, salkę fitness, strefę relaksu i 100-metrową kuchnię z jadalnią. Z przodu budynku są lokale handlowe i usługowe.

Historycznie budynek składał się z kamienicy frontowej i trzech oficyn, do których prowadziła brama frontowa przy Krakowskim Przedmieściu i dziedziniec w środku nieruchomości. Zachowując zabytkowy charakter, inwestor połączył powierzchnię szklanym dachem, a pomiędzy parterem i pierwszym piętrem dodał szklany strop, dzięki któremu światło dzienne dociera do poziomu -1.

Kamienica jest wynajęta niemal w całości. Na najemcę czeka jeszcze lokal o powierzchni 113 mkw. przeznaczony pod kawiarnie, lekką gastronomię lub lokal usługowo-handlowy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA