fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

WeWork wejdzie do Warsaw HUB

materiały prasowe
Operator elastycznych biur wynajął powierzchnię w biznesowym warszawskim kompleksie Warsaw HUB budowanym przez Ghelamco.

To kolejna wielka umowa najmu podpisana przez Ghelamco w ciągu ostatnich miesięcy. Elastyczne przestrzenie biurowe WeWork powstaną na podium kompleksu i w części wieży B. Obejmą cztery piętra budynku.

WeWork działa od 2010 roku. Przestrzenie biurowe tej firmy są adresowane do zespołów różnej wielkości - od 20 do 250 osób i różnego typu najemcy - od freelancerów po duże firmy, które stanowią obecnie 40 proc. najemców WeWork.

- Członkowie społeczności, oprócz możliwości korzystania z osobistych biur, mają do dyspozycji przestrzenie wspólne - kuchnię ze świeżo parzoną kawą oraz strefy relaksu z miejscami na wypoczynek, stołami bilardowymi i grami arkaidowymi - mówią przedstawiciele WeWork. - Karta WeWork zapewnia dostęp do 528 naszych lokalizacji przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu w 111 miastach, w 29 krajach na całym świecie, a aplikacja WeWork kontakt ze wszystkimi członkami społeczności.

- Najwyższej jakości elastyczne przestrzenie biurowe są bardzo ważnym elementem naszej flagowej inwestycji - Warsaw HUB - mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. - Od samego początku w projekcie budynku przewidzieliśmy dla nich specjalne miejsce, gwarantujące najbardziej optymalne i funkcjonalne rozwiązania. Cieszę się, że ich gospodarzem będzie firma WeWork, która wyznacza najwyższe światowe standardy w dziedzinie dostarczania przestrzeni i usług wspierających współpracę.

W transakcji Ghelamco doradzała firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w Warsaw HUB. WeWork był reprezentowany z kolei przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

- Warsaw Hub to perfekcyjna lokalizacja dla naszego kolejnego biura w Warszawie. Stworzona z myślą o członkach naszej społeczności i ich najwyższej wygodzie idealnie wpisuje się w koncepcję przestrzeni oferowanych przez WeWork - komentuje Piotr Łagowski, szef działu rozwoju WeWork. - Najbardziej zaawansowany technologicznie budynek w Polsce to najlepsze miejsce do rozwoju innowacyjnych idei i biznesów kreujących przyszłość, które chcemy wspierać. Przestrzeń WeWork zajmować będzie aż cztery piętra biurowca. Dodatkowymi zaletami tej lokalizacji są ogólnodostępny klub fitness i sky bar z widokiem na Warszawę, a także parking dla rowerzystów - dodaje.

- Po analizie kilku propozycji, WeWork podjął decyzję o wyborze na swoją kolejną lokalizację kompleksu Warsaw HUB. Klient zdecydował się na ten budynek m.in. dlatego, że będzie mógł dzielić przestrzeń z innymi międzynarodowymi firmami, z którymi współpracuje na co dzień na całym świecie - podkreślają Richard Aboo, Mikołaj Niemczycki i Anna Szmelak z Cushman & Wakefield.

WeWork to kolejna marka, która dołączyła do grona najemców Warsaw HUB. Znajdą się tam także siedziba Getin Noble Bank, globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw, supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann i restauracje McDonald's i Olimp.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA