fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

WeWork daje dostęp do biur na całym świecie

Grzybowska 60 w Warszawie - biura WeWorka
materiały prasowe
Operator elastycznych powierzchni umożliwił swoim najemcom nieograniczony dostęp do 828 biur na całym świecie, w tym pięciu w Warszawie. Usługa jest darmowa.

- Członkowie społeczności WeWork z oferty all access mogą korzystać bez dodatkowych opłat do 1 listopada – podają przedstawiciele firmy. - Dotychczas mieli nieograniczony dostęp do swojej macierzystej lokalizacji, a wspomniana oferta była usługą dodatkową. Teraz zyskali możliwość nieodpłatnej rezerwacji przestrzeni do pracy w innych lokalizacjach WeWorka. Dzięki temu mogą pracować w miejscu, które znajduje się bliżej ich domów i uniknąć korzystania z komunikacji miejskiej lub po prostu zmienić otoczenie. Korzystając z opcji all access mogą skorzystać z innej lokalizacji w swojej miejscowości lub zarezerwować przestrzeń w dowolnym innym ze 149 miast, w których obecny jest WeWork.

- Wszyscy poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam na zwiększenie elastyczności pracy, zarówno w kwestii czasu, jak i miejsca, z którego ją wykonujemy. WeWork All Access to nasza odpowiedź, która umożliwi członkom naszej społeczności w pełne wykorzystanie sieci 828 lokalizacji WeWork na całym świecie. Dzięki temu mogą wybrać lokalizację znajdującą się bliżej ich domów, ograniczyć czas potrzebny na dojazdy, albo po prostu zmienić otoczenie – mówi Mikhaił Konoplev, dyrektor generalny WeWork w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma podaje, że w drugim kwartale tego roku klienci korporacyjni odpowiadali za 50 proc. przychodów WeWorka (po raz pierwszy w historii). - Na koniec pierwszego kwartału aż 284 tys. członków społeczności WeWork pracowało w korporacjach, w porównaniu z 19 tys. na koniec pierwszego kwartału 2017 roku – podają przedstawiciele WeWorka. - W czerwcu 2020 klienci korporacyjni stanowili aż 65 proc. wszystkich nowych klientów WeWork (globalnie).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA