fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Atut Express w Wieliczce już otwarty

materiały
Park handlowy w Wieliczce zajmuje ok. 5 tys. mkw. Jest w pełni skomercjalizowany. Wśród najemców centrum są m.in. Rossmann, Pepco, Tedi, Biedronka, Media Expert.

- Atut Express w Wieliczce to najnowsze centrum w naszym portfolio. Przygotowując nową inwestycję, w pełni wykorzystaliśmy potencjał lokalizacji – mówi cytowany w komunikacie Wojciech Cieślak, prezes grupy BOIG. - Wieliczka to miasto, które co roku przyciąga nie tylko rzesze turystów, ale i nowych mieszkańców, stanowiąc silną konkurencję dla Krakowa. Atut Express jest już w całości skomercjalizowany. Ofertę dopasowaliśmy do profilu lokalnego konsumenta, dlatego mamy pewność, że oddany do użytku retail park w pełni odpowiada na aktualne potrzeby rynku.

Wraz z położonym w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszym w mieście barem McDonald's, Atut Express Wieliczka stanowi kompleks usługowo-handlowy z bogatym asortymentem.

Park handlowy powstał w rejonie ul. Reformackiej, Łąkowej i drogi krajowej nr 94. - Takie położenie oznacza niewielką odległość (ok. 5 minut) od zjazdu z autostrady A4 w kierunku Katowic i Rzeszowa - podaje inwestor.

Atut Express zajmuje powierzchnię ok. 5 tys. mkw. Lokale handlowo-usługowe znajdują się na parterze. - Wejścia do sklepów bezpośrednio z poziomu parkingu umożliwiają komfortowe i bezpieczne zakupy – podkreślają przedstawiciele centrum. Parking oferuje 110 stanowisk.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od ponad 15 lat świadczy usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA