fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

WeWork rośnie w Warszawie. Ponad tysiąc biurek przy Grzybowskiej

materiały prasowe
Operator elastycznych powierzchni oferuje biura w piątej lokalizacji w stolicy. Wchodzi do nowego biurowca w Browarach Warszawskich.

W nowo otwartym obiekcie przy ul. Grzybowskiej 60 WeWork zajmie sześć pięter. Biura pomieszczą ok. 1,1 tys. pracowników. - Będą pracować w prywatnych biurach i przestrzeniach wspólnych z widokiem na Browary Warszawskie i Wolę – opisują przedstawiciele WeWork w komunikacie. – Członkowie naszej społeczności będą mogli podziwiać widoki z tarasu na 9. piętrze budynku. Zyskają też pełny dostęp do sąsiedniej lokalizacji - WeWork Grzybowska 62.

WeWork podaje, że w Warszawie jest zarejestrowanych 3 tys. startupów. - WeWork Grzybowska 60 udostępnia tzw. gorące biurka, biurka przypisane do pracowników, ale też prywatne biura, odpowiadając na potrzeby mikroprzedsiębiorców, freelancerów, małych i średnich firm, a także firm z listy Fortune 500 – mówią przedstawiciele operatora. - Większe organizacje korzystają z oferty dla korporacji, na siedzibę firmy mogą wynająć, na elastycznych warunkach, całe piętro budynku lub mniejsze biura satelickie - na potrzeby lokalnych zespołów sprzedaży, marketingowych, inżynieryjnych, czy odpowiedzialnych za innowacje.

Operator podaje, że na całym świecie ponad 45 proc. wszystkich członków społeczności WeWork stanowią pracownicy i przedstawiciele korporacji, takich jak Microsoft, Google, Merck, Accenture, PwC, Visa, GE Healthcare czy Pinterest. - Warszawska społeczność WeWork liczy już 6,5 tys. członków, w tym firmy takie jak Codility, Japan Tobacco International (JTI), Justtag Group, czy PayU – podaje firma.

WeWork Grzybowska 60 i WeWork Grzybowska 62 oferują m.in. przestrzenie wspólne i sale konferencyjne. Pracownicy mają dostęp do parkingów dla rowerów, pryszniców i przebieralni. Mogą też liczyć m.in. na kawę przygotowaną przez baristę z polskiej sieci kawiarni Etno Cafe.

- Tak jak w przypadku innych lokalizacji w Warszawie WeWork Grzybowska 60 będzie zarządzany i obsługiwany przez lokalny zespół, którego zadaniem będzie poznanie członków społeczności i ich potrzeb, zarządzanie budynkiem i codziennymi zadaniami, a także organizacja programu wirtualnych wydarzeń, które m.in. zachęcą do współpracy między członkami, zadbają ich o zdrowie i dobre samopoczucie, czy podniosą ich kompetencje biznesowe – zachęca operator.

Pracownicy mają nielimitowany dostęp do wynajętych biur, mogą korzystać z 828 przestrzeni WeWork na świecie.

Nowy budynek to piąty WeWork w Warszawie i trzeci w dzielnicy Wola. Pozostałe lokalizacje to Grzybowska 62, Mennica Legacy Tower (Prosta 20), Krucza 50 i Hotel Europejski. Operator zapewnia, że biura są w pełni bezpieczne. - Wprowadzono częstszą dezynfekcję, obowiązuje dystans, pojawiły się oznaczenia wspierające bezpieczne nawyki i zachowania, jest dodatkowy sprzęt i akcesoria do dezynfekcji – wylicza.

– Polska to jeden z największych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie Środkowej i bardzo ważny rynek dla WeWork – mówi cytowany w komunikacie Mikhail Konoplev, dyrektor generalny WeWork w Europie Środkowo – Wschodniej. - Doskonałym przykładem dynamicznego rozwoju Warszawy jest Wola, która od kilku lat przechodzi gruntowną przebudowę, a zrujnowane tereny przemysłowe zmieniają się w całe kwartały z budynkami biurowymi, mieszkalnymi i komercyjnymi, a także przestrzeniami rekreacyjnymi. Mamy nadzieję, że wraz ze wzmacnianiem naszej pozycji w Warszawie i nowymi członkami dołączającymi do społeczności WeWork, będziemy dalej przyczyniać się do rozwoju lokalnej gospodarki. Zwłaszcza teraz, gdy firmy z całego świata zmuszone są przemyśleć i przekonfigurować swoje biura, elastyczne przestrzenie do pracy są idealnym rozwiązaniem dla biznesów, niezależnie od ich wielkości.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA