fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Łódź.Work wita najemców

materiały prasowe
Zakończyła się rewitalizacja dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa. W budynku powstały elastyczne biura m.in. dla startupów, agencji kreatywnych, freelancerów, firm IT.

Za realizację projektu Łódź.Work odpowiada spółka Okam Global Commercial zależna od Okam Capital. - W zrewitalizowanym budynku fabryki Teodora Meyerhoffaz już lada moment pojawią się pierwsi najemcy. Kolejni zgłaszają się do inwestora z pytaniami, wpisując się na listę.

Początkowo w zabytkowej, XIX-wiecznej fabryce mieściły się zakłady włókiennicze, potem przez wiele lat zakłady graficzne. - Dziś fabryka zmieniła się w obiekt biurowy oferujący elastyczną i designerską powierzchnię utrzymaną w industrialnym klimacie. Każdy, kto chciałby go poczuć, może skorzystać z działającego w budynku show-roomu, w którym można zapoznać się z estetyką i funkcjonalnościami obiektu – zachęca inwestor. - Powierzchnię można wynająć na okres nawet pół roku, moduły biurowe dowolnie łączyć i dzielić, a także samodzielnie decydować o aranżacji, dostosowując biuro do indywidualnych potrzeb.

– Przygotowaliśmy również elastyczne umowy typu „flex", które upraszczają procedury i zapewniają możliwość wynajmu powierzchni nawet od 250 mkw. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie i dopasowywać ofertę do jego konkretnych potrzeb – tłumaczy Arie Koren, dyrektor generalny Global Commercial.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA