fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Accolade w Holandii

materiały prasowe
Pierwsza holenderska inwestycja firmy to park logistyczny o powierzchni 43 tys. mkw. w regionie Venlo. Wartość: niemal 40 mln euro.

– Inwestycja w Holandii to krok w procesie dywersyfikacji naszego portfela w kierunku Europy Zachodniej oraz kontynuacja rozwoju nowoczesnych kompleksów w pobliskich niemieckich miastach Bochum i Alsdorf – komentuje cytowany w komunikacie Milan Kratina, dyrektor generalny spółki Accolade. - Naszym długoterminowym celem jest stworzenie infrastruktury dla nowoczesnych przedsiębiorstw w całej Europie. Cieszę się, że po utworzeniu sieci 36 parków w Europie Środkowej i Niemczech weszliśmy na dynamicznie rozwijający się rynek.

Park logistyczny w Roermond niedaleko Venlo jest położony w pobliżu ośrodków przemysłowych i handlowych w Düsseldorfie i Kolonii.

– Od 2005 r. region Venlo został dziewięciokrotnie uznany za najważniejszy region logistyczny Holandii. Połowa z dziesięciu największych transakcji logistycznych w 2019 r. o łącznej wartości 400 mln euro została zawarta w Venlo i okolicach – mówi Milan Kratina. - Warunki do dalszego rozwoju są więc idealne.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA