fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Biurowiec Moniuszki z nowym właścicielem

materiały
Warszawski biurowiec Moniuszki 1A od firmy Catalyst Capital kupuje CPI Property Group.

Moniuszki 1A to to 18-piętrowy budynek z dwupiętrowym podziemnym parkingiem położony na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w obrębie Centralnego Obszaru Biznesowego w stolicy. Oferuje 9,79 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Obiekt został oddany do użytku w 2002 roku. W 2015 roku firma Catalyst Capital przeprowadziła jego kompleksową renowację.

- Nieruchomość jest w całości wynajęta, a wśród najemców są podmioty zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego - mówi cytowany w komunikacie Tomasz Doktór, dyrektor z Catalyst Capital. Podkreśla, że doskonale zlokalizowany biurowiec nowemu właścicielowi "gwarantuje dobry i stabilny zwrot z inwestycji".

- Moniuszki 1A to dobry przykład udanej modernizacji i repozycjonowania obiektu. Po modernizacji doskonale nadaje się dla mniejszych i średnich najemców, którzy cenią sobie połączenie dobrej jakości i centralnej lokalizacji z bezkonkurencyjnym dostępem do transportu publicznego - komentuje Przemysław Felicki, szef działu inwestycji w firmie doradczej CBRE. - Z punktu widzenia inwestora jest to niezwykle atrakcyjny obiekt w portfelu - ocenia.

Firma CBRE reprezentowała Catalyst Capital przy sprzedaży biurowca.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA