fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Gniezno z nową galerią

materiały prasowe
Pasaż Gniezno zaoferuje niemal 2 tys. mkw. powierzchni. Miejsce w tej galerii znajdzie m.in. pierwszy w mieście Smyk.

Będzie tam także działał jeden z pierwszych sklepów sieci Dealz w Polsce. Inwestor obiektu, spółka N Group Development, planuje jego otwarcie już jesienią tego roku. Za komercjalizację nieruchomości odpowiada The Blue Ocean Investment Group.

Pasaż Gniezno powstaje przy ul. Gdańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Gniezno oraz sklepu Castorama. - To ważne punkty handlowe na mapie miasta, a nowy obiekt uzupełni ich ofertę o nowe sklepy, które staną się dodatkowym magnesem dla klientów - mówią przedstawiciele galerii.- Tenant mix Pasażu Gniezno stworzą salony liderów rynku w swoich kategoriach, wśród nich m.in. sieć specjalistycznych sklepów dla dzieci Smyk z salonem o powierzchni 500 mkw. Będzie to pierwszy sklep marki w Gnieźnie.

- Obecność naszego sklepu w Pasażu Gniezno to kolejny krok Grupy Smyk, który zbliża nas do klientów w mniejszych miastach i jest elementem szerszej strategii rozwoju firmy. Mieszkańcy Gniezna już wkrótce będą mogli cieszyć się z szerokiej oferty - mówi Marek Janeczko, członek zarządu Grupy Smyk.

Na lokalizację swojego sklepu w gnieźnieńskim obiekcie zdecydowała się także wchodząca na polski rynek sieć Dealz. Marka działa już w Irlandii, Francji i Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii pod marką Poundland i oferuje szeroki asortyment produktów przemysłowych, akcesoriów domowych i dekoracyjnych, artykuły drogeryjno-kosmetyczne oraz spożywcze.

W Pasażu Gniezno otworzy salon o powierzchni 607 mkw. Kolejny swój salon w mieście otworzy także polska sieć RTV Euro AGD działająca na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego, gospodarstwa domowego i RTV. Zajmie lokal o powierzchni 510 mkw.

- Zainteresowanie najemców nowym projektem nie słabnie. Trwają rozmowy z najemcami zainteresowanymi zajęciem ostatniego wolnego lokalu o powierzchni ponad 200 mkw., który wpisze się w strukturę tworzonego tenant mixu i stworzy kompleksową ofertę handlową Pasażu Gniezno, zapewniając klientom możliwość zrobienia wygodnych zakupów w jednym miejscu - mówią przedstawiciele galerii. - Dogodne usytuowanie obiektu i przepływ konsumentów zapewniający dużą odwiedzalność to doskonałe rozwiązanie dla najemców poszukujących atrakcyjnych lokalizacji z dużym potencjałem.

- Niewielkie formaty handlowe cieszą się dużą popularnością zarówno wśród konsumentów jak i najemców. Przy odpowiednio skonstruowanym tenant mixie optymalnie dopełniają ofertę działających w okolicy obiektów handlowych i pozwalają szybko i wygodnie zaspokoić potrzeby zakupowe klientów. Poprzez dobór najemców w Pasażu Gniezno chcemy wypełnić niszę na lokalnym rynku, a jednocześnie umożliwić najemcom zaistnienie w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się przestrzeni rynku obiektów handlowych w mniejszych miastach - mówi Jan Wciślak, dyrektor w BOIG. Otwarcie Pasażu Gniezno zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA