fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Obiekty BIK z kompletem najemców

BIK Park Wrocław I
materiały prasowe
Umowy najmu na ponad 22 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej podpisało w 2020 roku Biuro Inwestycji Kapitałowych.

Obiekty Grupy BIK są praktycznie w całości skomercjalizowane. W 2020 roku deweloper podpisał siedem umów najmu na ponad 22 tys. mkw. powierzchni. Ponad 21 tys. mkw. to powierzchnie magazynowe, a ok. 1,4 tys. mkw. – biurowe. Najwięcej powierzchni wynajęto w Centrum Logistycznym Kraków II (ponad 9 tys. mkw.), niewiele mniej w BIK Park Wrocław (niemal 9 tys. mkw.). Pozostałe ok. 3 tys. mkw. to powierzchnie magazynowe w Centrum Logistycznym Kraków I.

- Pomimo pandemii wszystkie nasze obiekty pozostają wynajęte praktycznie w całości. Zawierane w minionym roku umowy obejmowały nie tylko nowe powierzchnie, ale też przedłużenia na kolejne okresy oraz ekspansje, czyli powiększenie wykorzystywanej powierzchni – mówi cytowany w komunikacie Krzysztof Mucha z Biura Inwestycji Kapitałowych.

Grupa BIK przygotowuje się do rozbudowy centrów logistycznych pod Wrocławiem i Sosnowcem, które dostarczą łącznie ok. 36 tys. mkw. nowej powierzchni komercyjnej. Deweloper szuka też gruntów pod kolejne inwestycje.

Grupa zarządza czterema parkami logistycznymi: Centrum Logistycznym Kraków I, Centrum Logistycznym Kraków II, BIK Park Sosnowiec II i BIK Park Wrocław I o łącznej powierzchni najmu 57,5 tys. mkw.

BIK zajmuje się także budową i wynajmem powierzchni handlowych w parkach handlowych (retail parki). W portfelu spółki jest Retail Park Karpacka w Bielsku – Białej o powierzchni najmu prawie 7 tys. mkw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA