fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Zielone Zamienie w Lesznowoli

materiały prasowe
Przy ul. Waniliowej w w Lesznowoli pod Warszawą grupa kapitałowa White Stone rozpoczęła budowę i przedsprzedaż mieszkań w kolejnym etapie osiedla.

Zielone Zamienie powiększy się o osiem kameralnych czterokondygnacyjnych budynków. W IV etapie zaprojektowano 176 mieszkań o powierzchni od 35 do 60 mkw. - dwu- i trzypokojowych. Ceny mkw. lokali zaczynają się od 5,3 tys. zł za mkw. White Stone zaplanował także miejsca relaksu: plac zabaw dla dzieci i skwer z miejscami do odpoczynku.

- Atutem osiedla jest bliskość sklepów, szkoły, przedszkola, przystanku autobusowego i stacji PKP Warszawa - Jeziorki, a także dogodny dojazd do ulicy Puławskiej oraz mającej powstać w niedalekiej przyszłości drogi ekspresowej S7 - zacheca Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

Deweloper planuje oddanie mieszkań w trzecim kwartale 2021 roku. Osiedle zaprojektowali architekci z pracowni Z3Z Architekci. Generalnym wykonawcą jest Handlobud Construction. Inwestycja finansowana jest ze środków własnych dewelopera.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA