fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Riviera Park do wzięcia

Materiały Inwestora
Na rynek trafiła inwestycja przy ulicy Krzyżówki na warszawskiej Białołęce. Ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 6,5 tys. zł.

Osiedle na warszawskiej Białołęce wybuduje Marvipol Development. Firma zaczęła przedsprzedaż lokali. Inwestycja Riviera Park będzie podzielona na etapy. Deweloper zapowiada, że zadba też o strefę rekreacyjną. W pierwszym etapie osiedla ma powstać pięć budynków z 190 mieszkaniami o powierzchni od 31 do 89 mkw. - od kawalerek po lokale czteropokojowe.

Do mieszkań na parterze są przypisane ogródki. Budynki mają być gotowe w czwartym kwartale przyszłego roku. Autorem projektu jest pracownia HRA Architekci, a generalnym wykonawcą firma Hochtief. Projekt zakłada zabudowę od trzech do pięciu kondygnacji. - Docelowo w całej inwestycji zaplanowaliśmy niespełna 1 tys. mieszkań o najbardziej popularnych rozkładach i powierzchniach od 31 do 89 mkw. - mówią przedstawiciele Marvipolu. Ceny mkw. lokali wahają się od 6,5 do 7,5 tys. zł. Cena pojedynczego miejsca parkingowego w hali garażowej to 19 tys. zł, a miejsca ze schowkiem - 38 tys. zł.

- Osiedle Riviera Park będzie mieć jedną z największych na Białołęce stref rekreacyjnych: tereny zielone, ścieżki spacerowe, kort tenisowy oraz strefę zabaw dla dzieci położoną na specjalnie wydzielonej części - zapowiadają przedstawiciele dewelopera. - To wszystko w sąsiedztwie wody (Kanał Żerański zwany dawniej Królewskim) i lasku. Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane i wyłączone z ruchu kołowego.

Przedstawiciele Marvipolu zapowiadają też, że w pobliskim lasku powstaną ławki i ścieżki prowadzące do Kanału Żerańskiego. Nieopodal inwestycji Riviera Park są szkoły, żłobek, sklepy i centra handlowe. - Z przystanku przy ulicy Modlińskiej odjeżdżają autobusy ponad dziesięciu linii - zachęca deweloper. - Dowiozą one mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Płochocińska jest dobrze skomunikowana z Targówkiem, gdzie za kilka lat powstanie druga linia metra.

- Wielbicieli sportu ucieszą położone niedaleko kluby fitness, basen, klub tenisowy czy wielofunkcyjny kompleks z boiskami do koszykówki, siatkówki piłki nożnej - mówią przedstawiciele Marvipolu.

- Zaczęliśmy przedsprzedaż mieszkań w inwestycji, która oferuje nie tylko funkcjonalne układy lokali, ale też prywatną strefę rekreacyjno -sportową o powierzchni ponad 2500 mkw. - podkreśla Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w firmie Marvipol.

Firma Marvipol w ciągu 20 lat wybudowała prawie 7 tys. mieszkań i lokali usługowych ( 484 tys. mkw.).

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA