fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Trzeci etap Nordic Mokotów do wzięcia

materiały prasowe
Sprzedaż 124 mieszkań w kolejnym etapie warszawskiego osiedla rozpoczyna fiński deweloper YIT.

Firma wybrała generalnego wykonawcę trzeciej części osiedla. Będzie nim Unibep. Budowa ma się zakończyć w drugim kwartale 2020 roku. - W dwóch etapach inwestycji Nordic Mokotów wybudowaliśmy 216 lokali. Niemal wszystkie zostały już sprzedane. Duże zainteresowanie mieszkaniami w tej lokalizacji utwierdziło nas w przekonaniu, że warto zainwestować w kolejny etap - mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. - Będzie to siedmiokondygnacyjny budynek położony na wschód od pierwszego - dodaje.

W kolejnym budynku Nordic Mokotów znajdą się 124 mieszkania - od kawalerek o powierzchni ok. 27 mkw. do ponad 110-metrowych apartamentów. Na parterze deweloper zaplanował pięć lokali usługowych, a w garażu podziemnym 138 miejsc postojowych, których część będzie wyposażona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym.

- W Nordic Mokotów znajdą się także lokale przystosowane do aranżacji wewnątrz sauny - zapowiada Joanna Lewandowska.

Osiedle Nordic Mokotów powstaje przy al. gen. Sikorskiego w Warszawie. Inwestycja jest podzielona na trzy etapy, w których powstanie 300 mieszkań.

Oprócz Nordic Mokotów YIT buduje w Polsce także dwa pierwsze etapy osiedla Aroma Park. Na warszawskiej Białołęce powstaje 147 mieszkań z ponad 400 planowanych. W drugim kwartale 2019 roku fiński deweloper zamierza rozpocząć budowę 134 lokali w ramach pierwszego etapu inwestycji Parkur Residence na granicy Ursynowa i Mokotowa. Zaoferuje 400 mieszkań.

Firma pracuje również nad największym w Polsce projektem colivingowym, który powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie. Rozpoczęcie budowy niemal 1 tys. lokali deweloper planuje na na czwarty kwartał 2019 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA