fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

#RZECZoBIZNESIE: Małgorzata Stocerz: Potrafimy wygrywać przetargi w Europie

tv.rp.pl
Nasza firma ma tak wysoką pozycję na rynku europejskim, że wszyscy wiedzą, skąd pochodzimy, i nie ma potrzeby się kryć – mówi Małgorzata Stocerz, Kierownik Działu Sprzedaży Zagranicznej oraz Kierownik ds. Kluczowych Klientów w zakresie Służb Kontrolnych w Inelo.

Inelo zajmuje się technologiami do pojazdów, przede wszystkim ciężarowych. Jest to oprogramowanie dotyczące tachografów i systemów GPS. - Dostarczamy rozwiązania zarówno na Polskę, jak i za granicę do firm transportowych. Również do sektora publicznego. Policja, inspekcje transportu drogowego, inspekcje pracy analizują dane z tachografów i oprogramowanie, które analizuje te dane dostarczamy. Najczęściej te instytucje zamawiają poprzez przetargi publiczne – mówiła Stocerz.

Gość programu opowiedziała, w jaki sposób odbywają się przetargi w różnych krajach. - Widzimy tendencję, że coraz więcej krajów i instytucji kładzie nacisk na jakość. To są przetargi, gdzie ważna jest przede wszystkim jakość. Są bardzo dokładne specyfikacje techniczne, jak również testy. Nie kupuje się czegokolwiek, tylko program musi przejść testy kwalifikacyjne – tłumaczyła.

Stocerz wyjaśniła, że w niektórych krajach nie można bezpośrednio jako firma polska podejść do przetargu. - W tym momencie musimy szukać partnerów za granicą w danym kraju. Jest wtedy potrzebny pośrednik – wyjaśniła.

Gość programu zapewniała, że produkt Inelo przedstawia najwyższą jakość. - Przez lata staraliśmy się nie ugiąć pod presją ceny. Poszliśmy w innym kierunku. Trzymamy jakość i obsługę klienta – mówiła.

- Dla nas nie kończy się współpraca w momencie wystawienia faktury. Kontakt z klientem jest cały czas. Organizujemy również szkolenia dla klientów, żeby podnosić wiedzę – dodała.

- Nasza firma ma tak wysoką pozycję na rynku europejskim, że wszyscy wiedzą skąd pochodzimy i nie ma potrzeby się kryć – podsumowała.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA