Reklama
Rozwiń

Konkurs Kryształowe Pióra: Wyróżnienie dla redaktorki „Rzeczpospolitej”

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu dla dziennikarzy Kryształowe Pióra wyróżnienie w kategorii „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby” otrzymała m.in. Małgorzata Kaferska-Łysek z „Rzeczpospolitej”. Jury doceniło jej wywiad z profesorem Krzysztofem Strojkiem, konsultantem krajowym w dziedzinie diabetologii, „Warto się odchudzać: Kłódka na lodówkę i więcej spacerów”.

Aktualizacja: 29.11.2019 13:08 Publikacja: 18.08.2019 00:01

Wyróżnienie dla dziennikarzy w kategorii „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby” wręczył Małgorzacie

Wyróżnienie dla dziennikarzy w kategorii „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby” wręczył Małgorzacie Kaferskiej-Łysek prof. dr hab. med. Leszek Czupryniak, kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Warszawie.

Foto: materiały prasowe

Red

W tym roku pierwszą nagrodę oraz statuetkę Kryształowego Pióra otrzymało 8 dziennikarzy w czterech kategoriach. Jury przyznało także 15 wyróżnień. Uroczystsze ogłoszenie laureatów oraz wręczenie nagród odbyło się 13 czerwca 2019 roku w warszawskim Hotelu Bristol.

Wyróżniony w kategorii „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby” artykuł naszej dziennikarki ukazał się na łamach Rzeczpospolitej w styczniu tego roku, w ramach akcji społecznej „Rz” #zmierzcukier.  

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Zdrowie
Wyzwania dla zdrowia publicznego
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Zdrowie
Podwyżki dla lekarzy i pracowników ochrony zdrowia. Ministerstwo Zdrowia odkrywa karty
Zdrowie
Otyłość wyzwaniem cywilizacyjnym XXI wieku
Materiał Promocyjny
Kolacja i odchudzanie – fakty i mity o ostatnim posiłku dnia
Zdrowie
Unijny komisarz ds. zdrowia: Unia Europejska i USA są od siebie mocno zależne