Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.03.2020 09:20 Publikacja: 18.03.2020 09:05
Foto: Fotorzepa, Dominik Pisarek
Emil Karewicz zmarł nad ranem w szpitalu. Jego śmierć była nagłym przypadkiem - podał Polsat News, powołując się na rodzinę zmarłego.
Urodzony w 1923 r. Emil Karewicz rozpoczynał karierę w Teatrze Małym w Wilnie. W czasie II wojny światowej walczył w 2 Armii WP. Po wojnie występował na deskach łódzkich teatrów, później związał się ze sceną warszawską.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas