Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 29.04.2020 18:22 Publikacja: 29.04.2020 18:01
Foto: Wikimedia Commons, Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0), Fra Fornari
Jak podaje eKAI.pl, nie żyje Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego. Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto zmarł w Rzymie po ciężkiej chorobie.
Dalla Torre do zakonu przystąpił w 1985 roku. Śluby wieczyste złożył w roku 1993. Od 1994 do 1999 był przeorem w Lombardii i Veneto, a następnie został wybrany na jednego z członków Suwerennej Rady. Od 2004 do 2009 był Wielkim Komturem w zakonie. Po śmierci Wielkiego Mistrza Andrew Bertiego w 2008 roku przez miesiąc pełnił jego obowiązki. Na Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego został wybrany 2 maja 2018 roku, a dzień później został zaprzysiężony, stając się 80. Wielkim Mistrzem Zakonu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas